AVATUD UUS PESUMAJA MUSTAKIVI KESKUSES!


Avatud uus ja moodne iseteenindav täisautomaatne pesumaja Mustakivi keskuses (Mahtra 27). 

Laundrix pesumajas on võimalik väga mugavalt, lihtsalt ja soodsalt pesta ning kuivatada oma pesu. Valikus on viis suurt pesumasinat ja kolm pesukuivatit. Võimalus pesta ka suuri tekke, patju ning üleriideid. Mugav, kiire ja soodne! Meie pesumaja on varustatud uusimate seadmete ja parimate pesuvahenditega. Me ei kasuta oma masinates pesupulbreid, vaid ainult keskkonnasõbralikke vedelaid pesuaineid, mis on kangast säästvad. Ainete doseerimine masinatesse on automatiseeritud ja kontrollitud. Kõik meie pesuvahendid on sobilikud nii allergikutele kui väikelastele.
 
Meie klientideks on nii eraisikud kui ka ärikliendid. Äriklientidel on võimalik kasutada meie kullerteenust, kes viib ja toob teie pesu. Uutel äriklientidel palume ühenedust võtta, et saaksime teile koostada personaalse pakkumise.

Laundrix Pesumaja asub Mustakivi keskuses,  ligipääs nii autoga kui jalgsi tulevale kliendile. Maja kõrval saab parkimiskellaga parkida 2h tasuta. Hea uudis on ka see, et meie pesumaja on avatud iga päev kell 7-22. Seni, kuni pesumasin teie pesu peseb, saate mõnusalt aega veeta kaubanduskeskuse söögikohtades või uudistada kauplustes. Kliendid, kes eelistavad aga kohapeal olemist, saavad aega parajaks teha meie juures ajakirjade sirvimisega.

Pesu puhtaks ja kuivaks vähem kui tunniga!
 
 
 

 

KLIENDID SOOVITAVAD

Marina
Kuulsin naabrinaiselt, et Mustakivi keskuses avati iseteeninduslik pesumaja. Käisin ka uudistamas. Pesin puhtaks enda ja abikaasa talvejoped. Kõik käis lihtsalt ja kiiresti. Jäin väga rahule!

Katriin
Käisin Laundrix pesumajas suuri patju pesemas. Padjad said puhtaks ja kuivaks väga kiiresti. Mis kõige tähtsam, hinnad olid väga soodsad võrreldes keemiliste puhastustega. Kindlasti külastan veel.

KLIENDID SOOVITAVAD